Náš tím

Peter Rupčík

Executive Chef

Spokojný hosť je dobre najedený hosť. Peter a jeho tím kuchárov sa postarajú o to, aby ste hotel opustili nielen dobre najedený, ale aby Váš pobyt u nás bol gastronomickým zážitkom.

Nenad Smilajkov

Operation Manager

Šarmantný a vždy dobre naladený. Nenad Vám pomôže, aby Vaše akcie v hoteli prebehli hladko, v pohode, bez zbytočných problémov a stresov.

Barbora Bohúnová

Front Office Manager

Na Barborku sa môžete obrátiť, ak si želáte spraviť rezerváciu ubytovania. Spolu s jej tímom Vám ráda odpovie na akékoľvek otázky ohľadom ubytovania, či poradí kam vyraziť v okolí hotela. Rada Vám poradí aj pri kúpe darčekového poukazu, alebo ak plánujte zorganizovať romantický víkend či dámsku jazdu.

 

Ján Beluško

Food and Beverage Manager

Skúsený manažér a someliér. Ak hľadáte odborníka na vína so skúsenosťami z renomovaných slovenských reštaurácií, Ján je tým správnym človekom.

Matúš Dudo

Food & Beverage Manager

Matúš má bohaté skúsenosti v oblasti hotelierstva a gastronómie. Je zárukou spoľahlivého priebehu Vašej firemnej akcie, svadby či rodinnej oslavy. 

Petra Gabauerová

Event Manager

Veľké veci tvoria drobné maličkosti, a to platí aj pri organizovaní konferencie, teambuildingu či pri spoločenských podujatiach. Petra Vám pomôže vybrať občerstvenie, zabezpečiť techniku, sprievodný program a doladiť detaily akejkoľvek akcie.

Michaela Horváthová

Event Manager

Michaela Vám pomôže pri organizovaní a plánovaní Vašej dôležitej firemnej akcie alebo teambuildingu. Vždy usmiata a príjemne naladená zabezpečí hladký priebeh Vášho podujatia.

Lucia Mišeková

Wellness & Spa Manager

Wellness centrum je pýchou hotela, pohoda, relax a súlad s prírodou na Vás priam dýchajú. Vďaka nášmu tímu zabudnete na starosti, uvoľníte ubolené svaly a načerpáte silu a pozitívnu energiu.