ZVÝHODNENÝ POBYT K 85. VÝROČIU HOTELA ZOCHOVA CHATA (27.4. - 8.5.2018)

Oslávte s nami 85. výročie histórie Hotela Zochova chata ****. 
Pri tejto príležitosti sme pre Vás v termíne 27.4.-8.5. 2018 špeciálnu zľavu na ubytovanie a Wellness & Spa procedúry.
Regenerujte svoje telo po zime a doprajte si jarné omladenie, očistenie a revitalizáciu v príjemnom prostredí Malých Karpát. Nechajte sa rozmaznávať a využite našu ponuku na peelingy a masáže – posilnite si imunitu, odstráňte jarnú únavu a zregenerujte pokožku a svaly. 

Cena:
Pri pobyte od 2 nocí: 10% zľava na ubytovanie 268 EUR / dvojlôžková izba / 2 noci *
 

*V závislosti od typu izby obsadenej dvoma platiacimi osobami 

Balíček obsahuje

  • Ubytovanie s raňajkami 
  • Welcome drink pri príchode
  • Neobmedzený vstup do exkluzívneho Wellness & Spa počas celého pobytu (bazén, vírivka, 4 sauny, Kneippov kúpeľ, tepidárium, atď.)
  • Ponuka sezónnych masáží a procedúr so zľavou 10%
  • Detoxikačný nápoj pred masážou 
  • Parkovanie v areáli hotela/ podľa dostupnosti
  • WiFi pripojenie

Stravovanie:
Hotelová reštaurácia s možnosťou stravovania Ala carte alebo formou doobjednania si polpenzie (raňajky a večera - narodeninový bufet v sobotu 28.4.2018 a 5.5.2018 s tortou (20 EUR/ dospelá osoba).
Furmanská krčma s tradičnými slovenskými a grilovanými špecialitami.

Odporúčané Wellness & Spa procedúry:
 
Ošetrenie pleti Comfort zone:
Intenzívna hydratácia:
Ošetrenie s dvojitou Brush masážou, ktorá využíva techniku dvoch štetcov a spolu s intenzívnymi hydratačnými produktami zaistí 24 hodinovú hydratáciu, celkové omladenie, prevenciu proti predčasnému starnutiu, hodvábnu, pevnú a vyživenú pleť.
 
Hĺbková regenerácia:
Pokročilá profesionálna starostlivosť pre hĺbkovú výživu, redukciu začervenania, podráždenia a posilnenie pleti. Výsledkom je jednotný, vyvážený a zdravý stav pleti.
 
Expres omladzujúce ošetrenie :
Revolučný prístup v profesionálnej starostlivosti o pleť ponúka úžasné, okamžité a viditeľné výsledky a to iba za polovičný čas bežného kozmetického ošetrenia. Za 30 minút je pleť obnovená, spevnená a premenená, mladšia a zdravšia na pohľad.
 
Ošetrenie tela Comfort zone:
Aroma masáž štyroch kontinentov:
Unikátna relaxačná masáž obsahuje tie najlepšie prvky tradičných techník zo štyroch kútov sveta a umožňuje tak vytvoriť jedinečný personifikovaný zážitok pre hĺbkovú relaxáciu tela a osvieženie duše. Spojuje energiu tradičných princípov: čínskej tui-na masáže, stredomorskej rímskej masáže, indickej prehrievacej techniky a relaxačnej arabskej techniky. Elementy vody, vzduchu, ohňa a zeme posilňujú telo, osviežujú dušu, odnášajú starosti a navodzujú pocit dokonalej telesnej a duševnej harmónie. Sami si zvolíte jednu zo štyroch vonných zmesí podľa svojho momentálneho duševného rozpoloženia. Tomu terapeut prispôsobuje intenzitu a výber ťahov a vytvorí tak nádhernú, neopakovateľnú atmosféru, vždy inú, presne takú, akú potrebujete.
 
Procedúry pre páry:
Karpatská romantika:
Romantika, ktorej neodoláte...
Rituál začína unikátnym peelingom zo 100% prírodného vulkanického prášku. Nasleduje intenzívny vyživujúci telový zábal, upokojujúci kúpeľ v luxusnej drevenej vani v intímnom prostredí s pohárom šumivého vína a celotelová masáž "motýlich krídel" s intenzívnej vyživujúcim a omladzujúcim olejom.
 
Upokojujúci kúpeľ:
Privátny kúpeľ pre pár v luxusnej drevenej vani v intímnom prostredí.
Relaxačný kúpeľ je obohatený o pohár šumivého vína.